Menu

İçerde Çağatay Ulusoy Arabası Markası Ve Özellikleri

icerde-sarp-cagtay-ulusoy-arabasinin-markasi
içerde sarp arabasının markası
İçerde dizisinin başrol oyuncularından Çağatay Ulusoy’un kullanmış olduğu araç dizide oldukça dikkat çekmektedir. Dizide Sarp ismi ile karşımıza çıkan Çağatay Ulusoy 1994 model Ford Mustang kullanmaktadır.

Oldukça göz alan bu model 90’lı yılların gözde aracıydı. 3.8 motor ile birleşen V6 silindir teknolojisi ile oldukça güçlü olan bu araç tam 145 beygir gücündedir.

Otomatik şanzımana sahip bu araç 5 ileri vites kademesine sahiptir. Klasik araçlar arasında yer alan bu model bir çok araç severin gözdesi olmaktadır.

Bir çok yarış ve hız tutkunu şoförlerin kullandığı bu araç ile araba sürmek oldukça zevkli olmaktadır. Arkadan itişli bu araç drift ve drag yarışlarında günümüzde de kullanılmaktadır. 154 beygirlik gücü ve V6 silindir teknolojisinin birleşmesi ile 154 beygir üreten bu aracı yolda tutmak zordur.

Virajlardaki yanlama kabiliyeti ile sert girilen virajlarda aracın arkası koparak dirft yapabilmek kolay olduğu gibi bi o kadar da zevklidir. V6 silindirin vermiş olduğu teknoloji ile de sesi kabin içerisinde ve dışarıda oldukça hoştur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain