Menu

Herkes Merak Ediyor: Ünlüler neden iphone Telefon kullanıyor?

Herkesin bildiği gibi televizyon karşısında gördüğümüz şarkıcı sanatçı fark etmeden ünlü olan hemen hemen herkesin elinde bir Iphone görmekteyiz. Bunun sebebini herkes merak ediyor. Normal insanlar neden Iphone kullanmıyor sorununu soruyorlar. Bunun birçok sebebi var.

Neden Iphone?

Ünlülerin Iphone kullanma sebepleri arasında ilk olarak güvenlik gelmektedir. Apple kullanıcılarına sunduğu kişisel bilgilerin güvenliği konusunda diğer telefon markalarına karşı oldukça üstündür.

Ünlü isimler ise banka işlemleri, sosyal medya hesapları gibi şifre gerektiren işlemleri Iphone’dan daha güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

Bir başka sebebi ise Iphone ekonomik yanı. Iphone piyasada ki nerdeyse bütün telefonlardan daha pahalı bir fiyatı vardır. Pahalı olması sebebi ile maddi durumu iyi olan insanlar bunu bir fark olarak tercih edip Iphone kullanımına yönelmektedir.

Iphone kullanan ünlülerin bir diğer sebebi işletim sistemidir. İşletim sistemi sayesinde birçok uygulamayı kolay bir şekilde kullanma şansı yakalanıyor. Örnek olarak Siri uygulamasını kullanmak telefonunun kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Arabada özellikle seyahat ederken sadece konuşarak internetten bir şeyler araştırmak tek bir dokunuşla banka hesaplarına erişmek veya tek bir komutla şu kişiyi ara diyerek kullanırım rahatlığı sağlamaktadır.

Iphone bir diğer yanı müzikleri ve resimleri çok rahat ve güvenli bir şekilde bilgisayar üzerine rahat bir şekilde atabilecek olmak. Bilgisayarın çalışsa bile gerekli bilgi ve şifreler girilmedikten sonra fotoğraflarınıza özel dosyalarını erişilmesi mümkün değildir. Buda farklı bir tercih meselesidir.

 

iphone

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain