Menu

Herkes Merak Ediyor: Game Of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kimilerine göre dünya tarihinin eni iyi dizisi, Bazılarına göre ise sıradan bir dizi.. Evet efendim Game of Thrones dizisinden bahsediyorum. Daha henüz 6. sezon bitmeden izleyiciler 7. sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Game of Thrones  yani Türkçe adı ile ( Taht oyunları) Tüm dünyada reyting rekorları kıran dizi, David Benioff ve ile D. B. Weiss imzalı bir başyapıttır. Bir Amerikan kanalı olan HBO’da yayınlanmaktadır. Dizi, dünyanın çeşitli yerlerinde çekilmektedir. İzlanda, Fas, Kuzey İrlanda, Malta ve Hırvatistan’da stüdyoları bulunmaktadır.

Yayın hayatına ilk olarak 17 nisan 2011 tarihinde HBO kanalında girmiştir. 6 sezon 24 nisan 2016 tarihinde başladı ve 26 haziran 2016 tarihinde sona erdi. Şimdi asıl merak edilen konulardan birisi dizisin yedinci sezonunun ne zaman başlayacağı. Sizin için resmi tarihini araştırdık ve bulduk.

Game of Thrones  7. sezon başlangıç tarihi: 25 Haziran 2017’dir.

Dizi özellikle başrol karakterlerinin hayatına son veriyor. Bu durum izleyenlerin canını sıkıyor. Sosyal medyada bir çok kişi sırf bu yüzden diziyi bir daha izlemeyeceğim diye dert yanıyor.

Her ne kadar sevilen karakterlerin bir çoğu dizinden ayrılsa bile bizce, Game of thrones efsanesi reyting rekorları kırmaya ve bizi şaşırtmaya devam edecek. Bakalım diziye hangi yeni oyuncular ve karakterler dahil edilecek hep birlikte göreceğiz.

Dizi ile ilgili bir çok haberi ve fragmanları ayrıca sitemizden takip edebilirsiniz. Kalın sağlıcakla

game-of-thrones-7-sezon

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain