Menu

Hazal Eylül Çelik Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Hazal


Show TV ekranlarında 15 Haziran 2016 günü izleyici karşısına geçen ve takipçileri tarafından büyük ilgi gören romantik komedi tarzındaki Aşk Laftan Anlamaz dizisi her Çarşamba günü saat 20.00’da izleyicileri ile buluşmaktadır. Bi yapım tarafından üstlenilen Aşk Laftan Anlamaz dizisinin konusu ise dikkat çekiyor.

Dizide tekstil sahibinin oğlu Murat karakterinin Hayat karakteri ile tesadüfen karşılaşmasını ve Hayat’ın tekstil şirketine işe girmesiyle başlar.

Şirketteki görevi ise Murat Bey’in asistanının asistanı konumundadır. Hayat aslında Giresun doğumludur ama İstanbul’da yaşamaktadır.

Ev arkadaşı ile birlikte oturmaktadır. Murat ve Hayat ikilisinin kavgayla başlayıp aşk ile devam eden hikâyesini konu almaktadır.

Güzel oyuncu Hazal Eylül Çelik ise Hazal ismi ile dizide ana karakter Murat’ın kız kardeşi rolünü oynamaktadır.

Hazal Eylül Çelik Kimdir?

Gerçek adı Hazal Çeliktaş olan güzel ve başarılı oyuncu Hazal Eylül Çelik 2 Şubat 1992 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Şu anda 25 yaşında olan başarılı oyuncu Hazal Eylül Çelik 1.73 boyunda, 53 kilodur. Ve kova burcudur.

Güzel oyuncunun mavi rengi gözleri de dikkat çekmektedir. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.

Kariyer hayatına ilk olarak 2014 yılında bir dizide canlandırdığı karakter ile başlamıştır. Güzel oyuncu hakkında en çok merak edilen konu ise sevgilisi olup olmadığıdır.

Bu soruları yanıt fazla gecikmedi. Hazal Eylül Çelik’in yakışıklı oyuncu Mert Altınışık ile sevgilidirler.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain