Menu

Hazal Babalık Kimdir Ne İş Yapar İnstagram Hesabı

hazal-babalik-kimdir-kismetse-olur
Kısmetse Olur Hazal Babalık Kimdir Kısa Bilgi
Yayınlandığı 2. sezonu ile de ekranlarda fırtınalar koparan Kanal D’nin renkli, eğlenceli, aşk ve romantizm kokan yarışma programı Kısmetse Olur’da birbirinden güzel gelin adayları ile yakışıklı damat adayları kıyasıya bir mücadele içerisinde.

Sempatik tavırlar ve güzel fiziği ile göz kamaştıran gelin adayı Hazal Babalık henüz 21 yaşında ve 1995 doğumlu. Aslen Rizeli olan yarışmacı ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşıyor.

Karadeniz bölgesinin popüler oyunu horon’a çok büyük ilgi duyan Hazal aynı zamanda söylediği Karadeniz türküleri ile de dikkatleri üzerine topluyor. Üniversiteyi bitiren güzel gelin adayı henüz çalışma hayatına başlamadı ve herhangi bir işte çalışmıyor.

Hazal Babalık İnstagram Hesabı

Konuşması, gülmesi ve eğlenceli tavırları ile dikkat çeken yarışmacı ela gözlü ve 1.62 cm boyunda. Çok büyük bir hayran kitlesine kısa sürede sahip olan yarışmacı instagramda da çok büyük bir takipçi kitlesine sahip.

Şu anda yarışmanın sevilen damat adayı Semih Kurtulmuş ile bir aşka yelken açan yarışmanın instagram hesabı ise hazalbabalikofficial.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain