Menu

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisinde Çalan Müzikler Dizinin Şarkıları


Ali Gündoğdu (Süreç Film)’nun yapımcılığını üstlendiği “Hayat Bazen Tatlıdır” başarılı bir gençlik dizisidir. Dizinin başrollerini Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan paylaşıyor. Sevilen dizinin senaristi Gani Müjde, yönetmeni ise Hamdi Alkan’dır.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi:

Özel bir lisede edebiyat öğretmeni olan Hayat Öğretmen, aynı zamanda kız kardeşi Gözde’nin de öğretmenidir. Okulda, zengin ailelerinin çocukları öğrenim görür ve bu ailelerden biri mafyadır.

Mafyanın takıntılı oğlu Koray, bu kez Hayat Öğretmen’ in kardeşi Gözde’ ye kafayı takar. Bunun sonucunda Hayat Öğretmen işini kaybeder ve kardeşini korumak için İstanbul’ un başka bir lisesinde, Gedik paşa Anadolu Lisesi’nde göreve başlar.

Ancak burada da okul müdürü Şerif Bey’in uygunsuz davranışları ve öğrencilerin haylazlıklarıyla karşı karşıyadır. Hayat öğretmen ve kardeşi Gözde için zor bir süreç başlar.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisinde Çalan Müzikler Dizinin Şarkıları

Sevilen dizi Hayat Bazen Tatlıdır’ ın jenerik müziğini ünlü şarkıcı Gökçe seslendiriyor. Şarkının sözleri yine Gökçe’ ye aittir. Jenerik müziğin teması dizinin konusu ile bağdaşır; hareketli, canlı, kıpır kıpır, eğlenceli ve dolu doludur.

Soner Avcu – Bize Kalsa:

Başarılı dizinin bölümlerinde geçen şarkılardan biri Soner Avcunun yazdığı ve seslendirdiği “Bize Kalsa” adlı şarkıdır. Şarkı, çok kısa zamanda sosyal medyada en çok beğenilen şarkı olmayı başardı. Ayrıca şarkının dizi için özel klipi de mevcut.

Deniz Seki – Adaletsiz Seçim:

Sevilen dizinin 10. bölümünde geçen bir diğer şarkı ise Deniz Seki’nin seslendirdiği “Adaletsiz Seçim” isimli şarkıdır. Şarkı, ünlü sanatçının 2008 yılında çıkardığı “Sahici” albümünde yer alıyor. Şarkının sözü Gökhan Şahin, müziği ise Hüsnü Şenlendirici’ ye aittir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain