Menu

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Sosyal Medya Hesapları (İnstagram, Facebook, Twitter)


Hayat Öğretmen meslek hayatı boyunca doğru bildiklerinden şaşmamış ve bu yüzden çalıştığı okullarda sorunlar yaşamıştır.

Hayat daha önce özel bir okulda görev yaparken ayrılıp Gedik paşa Anadolu Lisesi’nde öğretmenlik yapmaya başlamıştır.

Kardeşi Gözde ile birlikte yeni düzenlerinde sorunlar peşlerini bırakmaz. Daha önce çalıştığı yerden kardeşi Gözde’yi Koray’dan uzaklaştırmak için ayrılmıştır.

Koray’ın abisi eski bir mafya babasıdır (Cerrah). Bir yandan da Gedik paşa Anadolu Lisesi Müdürü Şerif Bey’in de öğretmenlik mesleğine uymayan hareketleri ile başa çıkmaya çalışır.

Sosyal Medyada Hayat Bazen Tatlıdır

İnstagram

Dizinin resmi İnstagram sayfası “hayatbazentatlidir “ ismiyle takipçilerine sunuldu. 152 bin takipçisi olan hesaptan takipçiler için düzenli olarak paylaşımlar yapılıyor.

Dizi oyuncularının setten paylaştıkları fotoğraflar ve kamera arkası görüntüleriyle takipçilerin yoğun beğenisini görüyor.

Facebook

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi resmi Facebook hesabına @HayatBazenTatlidirDizisi ve Hayat Bazen Tatlıdır kullanıcı isimleriyle ulaşılabilir.

5.152 kişi takipçisi olan Facebook hesaplarından dizi hakkında merak edilenler, dizi başlama gün ve saatleri, kaçıranlar için tekrar bölüm zamanları ve link paylaşımları yapılıyor. Dizi setinden görüntüler ve videolarla renklenen hesap dizi takipçileri tarafında mercek altındadır.

Twitter

Dizinin resmi Twitter hesabının kullanıcı adı @HayatBznTatlidr olarak açılmıştır. 1.440 takipçisi ve diğer hesaplarında olduğu gibi dizi hakkında merak edilenler, çekim esnasında kamera arkası fotoğraf ve videolar yer alıyor.

Web Sitesi 

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin resmi web sitesi http://www.hayatbazentatlidir.tv.tr/ adresidir. Web sitesinde; genel hikaye, bölüm özetleri, oyuncular, fotoğraflar, künye, bölüm fragmanları, sosyal medya ve Süreç Film hakkında bilgiler veren başlıklar mevcuttur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain