Menu

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Oyuncuları Ve İsimleri

hayat-bazen-tatlidir-oyunculari
Özellikle gençlerin beğenisini toplayan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi, her Pazar günü, akşam saat 20:00’de Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstlenirken, dizinin yönetmenliği Hamdi Alkan tarafından yapılmaktadır. Senaryosu, Gani Müjde tarafından yazılan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi, oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisinin Konusu

Dizide, oldukça idealist ve bildiği doğrulardan asla ödün vermeyerek, ne pahasına olursa olsun doğrularının ardından giden Hayat Öğretmen ve birlikte yaşadığı kız kardeşi Gözde’nin başına gelen olaylar konu ediliyor.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Oyuncuları

Dizinin başrol oyuncusu olan Birce Akalay, 1984 İstanbul doğumludur. Daha önce, Kader, Senin Uğruna, Evli ve Öfkeli, Küçük Ağa, Böyle Bitmesin, Yer Gök Aşk gibi dizilerde rol alan oyuncu, Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde, Hayat Öğretmeni canlandırıyor.

Dizinin bir diğer başrol oyuncusu, 18 yaşında olan ve Hayat Öğretmenin kız kardeşi Gözde rolünü üstlenen Simay Barlas. Dizide Şerif Müdürü canlandıran Ufuk Özkan, Çiçek Taksi ve Aile İşi dizilerinde rol almıştır.

Nazan Öğretmeni canlandıran Lale Başar, Dudaktan Kalbe, Deniz Yıldızı, Göl Zamanı ve Aşk Yeniden dizilerinde rol almıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain