Menu

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Nerede Çekiliyor, (Hangi Okulda Çekiliyor)


Hayat Bazen Tatlıdır isimli televizyon dizisi, son sürat çekimlerine devam ediyor. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi nerede çekilmeye başlandı ve nerede çekilecek? Filmin çekimleri İstanbul’da başladı, Başarılı isim Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı dizi film oldukça ilgi toplayacağa benziyor.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Nerede Çekiliyor

Gençlerin yaşantısından kesitler sunan dizinin yönetmenliğini Hamdi Alkan üstlenmiştir. Hamdi Alkan’ın başarıyla yönettiği dizinin çekimleri İstanbul’da bir lisede sürüyor. Başrolleri ise Ufuk Özkan ve Birce Akalay paylaşmaktadır.

Çekimler Hangi Lisede Devam Ediyor?

Eğlenceli dizi filmin çekimleri İstanbul Fatih’te bulunan Cağaloğlu Anadolu Lisesinde sürecek. Filmde her ne kadar Gedik Paşa Anadolu Lisesi ismi yer alsa da gerçekte bu isimli bir okul değildir.

Gedik Paşa Anadolu Lisesi hayali bir okul ismi olmuştur. Star Tv için çekilen güzel filmin oyuncuları arasında; Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan, Sevda Erginci, Simay Barlas, Anıl Tetik, Temmuz Uğur Yıldız, Lale Başar, Zeynep Alkan gibi isimler yer almaktadır.

Hayat Bazen Tatlıdır Neyi Konu Alıyor?

Dürüstlüğü yüzünden görev yaptığı okulda yaşamadığı kalmayan Hayat Öğretmen (Birce Akalay) ve kardeşi Gözde (Simay Barlas)’ın başından geçen olayları konu alan dizide güzel bir hikaye izleyeceksiniz.

Hayat Öğretmen Şerif Müdür (Ufuk Özkan)’ın okul müdürü olarak görev yaptığı okulda çalışmaya başlayacaktır. Ne yazık ki Hayat Öğretmenin şanssızlığı göreve başladığı yeni okulunda da peşini bırakmayacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain