Menu

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu Ve Başrol Oyuncuları


Ekranların yeni fenomeni Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yetenekli oyuncu kadrosu ve sürükleyici konusu ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Gani Müjde’nin senaristliğini yaptığı dizinin yönetmenliğini ise Hamdi Alkan üstlenmektedir.

Hayat Bazen Tatlıdır Konusu

Dizide Hayat ismindeki öğretmenin ve Kardeşi Gözde’nin başından geçen ilginç olaylar ele alınmaktadır. Dürüstlüğü ve doğruluğu ilke edinen Hayat öğretmen Özel bir okulda çalıştığı dönemde oldukça şanssız günler geçirmiştir.

Yeni görev yeri olarak bir Anadolu Lisesine atanan Hayat Öğretmen Ufuk Özkan’ın Okul müdürü rolünü üstelendiği dizide daha hangi talihsiz olaylarla karşılaşacaktır? Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi ve Oyuncu Kadrosu ile Star TV’de pazar Akşamları ekranlara gelmektedir.

Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrol oyuncuları, Birce Akalay (hayat), Kanbolat Görkem Aslan (Paşa), Ufuk Özkan (Şerif), Simay Barlas (Gözde) gibi isimlerden oluşmaktadır.

Birce Akalay

19 Haziran 1984 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu daha önce, Evli ve Öfkeli, Asi, Yer Gök Aşk gibi dizilerde rol almıştır.

Aynı zamanda sinema alanında da oyunculuğunu sergilemiş olan Birce Akalay, Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Hayat karakteri ile karşımıza çıkmaktadır.

Ufuk Özkan

Sanatçı, 11 Nisan 1975 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Daha önce rol aldığı Geniş aile dizisi ile izleyicinin sevgisini kazanan Ufuk Özkan eğlenceli bir yarışma programında da sunuculuk yapmıştır.

Başarıları oyunculuğu ile dikkat çeken Ufuk Özkan, Hayat bazen Tatlıdır dizisinde, okul müdürü Şerif rolünü canlandırmaktadır.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain