Menu

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta


Hayat Bazen Tatlıdır dizisi kız kardeşi Gözde ile yaşam savaşı veren, Hayat adında idealist bir öğretmenin başından geçen olayları anlatıyor. Birce Akalay’ın canlandırdığı, Hayat öğretmen, idealist olduğu kadar, adalete ve doğruluğa inanan bir öğretmendir.

Kendi doğrularından hiç bir zaman ödün vermeyen Hayat öğretmen, İstanbul’da bir Anadolu Lisesinde çalışmaktadır. Kız kardeşiyle birlikte verdiği yaşam mücadelesinin yanı sıra, Hayat öğretmenin öğrencileriyle birlikte başından geçen hikayeler de izleyiciye sunuluyor.

Dizide Lisenin müdürünü Ufuk Özkan canlandırmaktadır. Okul Müdürü paraya çok değer veren bir karakterdir. Dizide Hayat öğretmenin doğruları ve Müdürün para sevdası sürekli çatışır.

Hayat Öğretmenle okul müdürünün arasındaki tatlı sert geçen diyaloglar seyirciyi zaman zaman gülüp zaman zaman duygulandıracaktır.

Öğrencilerine son derece değer veren Hayat öğretmenin öğrencilerinin iyiliği için yapamayacağı şey yoktur. Bu cesur öğretmenin başından geçenleri izlerken okul yıllarınızı hatırlayıp keyifli dakikalar yaşayacaksınız.

Gençlerin de kendilerinden çok şey bulabileceği dizi hangi kanalda yayınlanıyor? Merak edenlere hemen söyleyelim.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Hangi Gün, Hangi Saatte Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan, Simay Barlas Deniz, Can Aktaş, Anıl Tetik, Sevda Erginci ve Mustafa Mert Koç’un paylaştığı dizi, Star TV ekranlarında her pazar 20:00-23:30 arasında yayınlanıyor. Hem gençlere hem de ailelere hitap eden bu dizi seyircilerini ekran başına bekliyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain