Menu

Hayat Bazen Tatlıdır Dizi Müziği (Jenerik)

hayat-bazen-tatlidir-dizi-muzigi
Star TV ekranlarında, her hafta Pazar günleri saat 20:00’da Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yayınlanmaktadır. Dizi konu olarak gençlik dizisi türlerindendir. 20:00’da başlayan dizi 23:30’da bitmektedir. Dizinin başrolünde Birce Akalay rol almaktadır. Özel bir okulda öğretmen olarak çalışan Birce’nin okul yaşantısı ve hayat olayları anlatılmaktadır.

Star TV yayın akışlarından Hayat Bazen Tatlıdır dizinin yeni bölüm ve özet tekrarlarının hangi gün ve hangi saat olduğuna teleteksler üzerinden bakılarak takip edilebilir.

Dizi Müziği:

Gençlik dizisi olmalı ile birlikte okul hayatı ve öğrencilerin anlatıldığı konuları işlemiştir. Jenerik müziği de dizi konusunu özetleyecek şekilde yapılmıştır. Dizi müziğinin şarkı ve sözünü Gökçe seslendiriyor. Hareketli ve enerjik bir senaryonun olacağı diziye göre yazılmış dizi müziği hazırlanmıştır.

Hayat Bazen Tatlıdır dizi müziği sözleri Hayat rolündeki Birce Akalay’ın bölüm senaryolarındaki ruh haline ve karakterine göre yazılmıştır. Dizi başlangıcı ve bitişinde jenerik fon müziği eşlik edecektir. Gökçe’ye ait olan dizi müziği sözleri eğlenceli, neşeli, hareketli, dolu dolu ve canlıdır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain