Menu

Hayat Bazen Tatlıdır Dizi Konusu Hakkında Bilgi

hayat-bazen-tatlidir-dizi-oyunculari
Hayat Bazen Tatlıdır Dizisinin Konusu Nedir
Yeni bir mahalleye taşınan Hayat Öğretmen; başladığı okula birlikte yaşadığı kardeşi Gözde’yi de yazdırır. Bu okulun adı Gedikpaşa Anadolu Lisesi olmakla beraber öğrenciler, Gözde’yi hemen aralarına alırlar.

Ancak beklenmeyen bir kişi vardır: Koray. Eski okulundan belalısı olan Koray, sırf Gözde için okulundan ayrılıp Gedikpaşa Anadolu Lisesi’ne kaydoldu. Gedikpaşa Anadolu Lisesi’ndeki çocuklar düşük gelirli çocuklar olmakla beraber, Koray ise abisi Cerrah ile yaşayan bir zengin çocuğudur.

Hayat Öğretmen’in Koray’ı uyarmasına rağmen kardeşi Gözde’ye asılmasına engel olamaması üzerine Koray’ın abisi Cerrah okula gelir ve Hayat Öğretmen’e gelir gelmez ilk görüşte aşık olur.

Bu olaydan sonra Hayat Öğretmen’in ilgisini çekmek için durmadan ona sürprizler yapıp, evine hediyeler göndermekte, hatta arabasının motorunu bile ondan gizli bir şekilde tamir ettirmektedir.

Bu olay Hayat Öğretmen’in de ilgisini çeker ve geçmişte yaşadığı evlilikten terk edildiğini, okulundaki Nazan Hoca’ya anlatır. Bu yüzden Cerrah Bey’e karşılık verememekte, adeta korkmaktadır. Ancak daha sonra Cerrah Bey ve Hayat Öğretmen’in yolları kesişecek ve o da Cerrah Bey’e aşık olacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain