Menu

Hande Erçel Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Hayat


Show TV ekranlarının fenomeni haline gelen ve izleyenlerce tam not almayı başaran Aşk Laftan Anlamaz adlı dizi keyifli bir romantik komedi dizisidir.

Yayınlandığı günden beri çok sevilen bu dizi gerek senaryosu gerekse birbirinden sempatik oyuncu kadrosu ile de izleyenlerce tercih sebebi olmuştur.

Özellikle de dizide Hayat karakterini canlandıran Hande Erçel güzelliği ve sempatisi ile oyunculuk performansını birleştirerek daha şimdiden geleceğin önemli isimleri arasında gösterilmeyi de başarmıştır.

Hande Erçel 23 yaşındadır. Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu oyunculuğunun yanı sıra modellikte yapmıştır.

24 Kasım 1993 doğumlu olan Hande Erçel başka dizi ve projelerde de yer almıştır. Bir dönem Kanal D ekranlarının en çok seyredilen dizisi olan Güneşin Kızları dizisinde de boy göstermiş ve Selin karakterine hayat vermiştir.

Çılgın Dershane serilerinden Çılgın Dershane Üniversitede, Çalıkuşu ve daha birçok projede yer alan güzel oyuncu performansı ve güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmayı başarmıştır.

Aynı zamanda bir güzellik yarışmasında da yarışmacı olarak katılan Hande Erçel 2. olarak seçilmiştir.

Her Cumartesi saat 20:00’da ekranlara gelen romantik komedi dizisi olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hande Erçel ile beraber baş rolü paylaşan isim Burak Deniz, Murat Sarsılmaz Karakterini canlandırarak Hande Erçel’e eşlik ediyor. Dizide Metin Akpınar da var.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain