Menu

Hakan Ummak Kimdir / Adı Efsane Dizisi Sadık


Adı Efsane Dizisi Sadık
Hakan Ummak ekranların merakla beklenen Adı Efsane dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hakan Ummak Adı Efsane dizisinde Sadık karakterine can vermekte.

Dizi henüz yayınlanmadığı için Hakan Ummak’ın dizideki rolünün ne olacağı belli olmamakla beraber, dizinin konusundan anladığımız kadarı ile Sadık, Efsane koçun takıma aldığı oyunculardan bir tanesini canlandıracak.

Hakan Ummak kimdir, Kaç yaşındadır?

Hakan Ummak, 3 Haziran 1987 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Mersin’de okul hayatına başladı. İlk ve ortaokulu bitirdikten sonra Mersin Salim Yılmaz lisesinde öğrenim gördü.

Lise yıllarında tiyatroya merak salan Hakan Ummak, gerek okul tiyatrosunda görev alması gerekse külhanbeyler operasında görev almasıyla oyunculuk hayalleri gerçeğe dönüşmeye başladı.

Lise hayatı başarı ile bittikten sonra İstanbul’a taşınan Hakan Ummak, İstanbul’da profesyonel bir şekilde tiyatro eğitimi alarak kendini oldukça geliştirdi.

Üniversite hayatına Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü eğitimleri olan başarılı oyuncu, tiyatro eğitiminin yanı sıra dans, tango ve hiphop jazz dersleri de aldı.

Hakan Ummak’ın fiziksel özellikleri ?

Hakan Ummak 1.87 cm boyunda ve 80 kilodur. İkizler burcu olan Hakan Ummak’ın saç rengi siyahtır. Hakan Ummak karakter olarak zeki, becerikli ve inatçıdır.

Kişisel gelişime büyük önem verir. Öyle ki bu özelliğini üniversite yıllarında tiyatro eğitimi alırken aynı zamanda da değişik alanlarda eğitim almasıyla ortaya koymaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain