Menu

Güneş Hayat Kimdir / Adı Efsane Dizisi Kevser


Son zamanlarda en çok konuşulan projelerden bir tanesi Adı Efsane yayınlanmasına çok az kala karakterleri ve oyuncuları ile de konuşulmaya başladı.

Erdal Beşikçioğlu gibi bir usta ile yola çıkan dizi problemli öğrencileri ve sosyal hayatı işliyor. Dizide oyunculuğu ile göz dolduracak bir isimde Güneş Hayat.

Güneş kariyerinde başarılı işlere imza atarken Adı Efsane dizinde Kevser rolüyle büyük başarı yakalamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Dizinin karakterleri ile ilgili tam bilgi verilmemesine rağmen Kevser karakterinin mücadele içinde bir karakter olacağı düşünülüyor.

Güneş Hayat Kimdir? 

1964 yılında Ankara’da doğan oyuncu üniversite dahil hayatını Ankara’da geçirmiştir. Ankara Hacettepe Konservatuar mezunu oyuncu Anadolu’nun birçok şehrin de görev aldı.

Trabzon, Diyarbakır ünlü oyuncunun çalıştığı birkaç şehirden bir kaçıdır. İkizler burcu olan oyuncu Kahverengi gözlü ve 1.64 boyunda.

Onlarca tiyatro oyununda görev alan sanatçı 2007 yılında uzun yıllardır televizyonlarda büyük beğeni toplayan bir dizide rol almış ev ekranlara merhaba demiştir.

2007 yılından itibaren başarılı projeleri tercih etmeye çalışan oyuncu başka dizilerde de yer aldı. 2012 yılında Özcan Deniz’in oynadığı filmde de sinema ile tanışmıştır Güneş Hayat.

53 yaşındaki oyuncu özel hayatı ile gündeme gelmeyi sevmeyen oyunculardan hakkında çok şey anlatmayı sevmeyen Güneş, Adı efsane dizisinde ki Kevser rolü ile büyük bir başarı yakalayacağı ve konuşulacağı herkes tarafından tahmin ediliyor.

Sezonun en iddialı projelerinden Adı Efsane’de, Güneş Hayat büyük oyuncularla yer alacak.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain