Menu

Gülcan Arslan Kimdir / Ölene Kadar Dizisi Beril


Zengin iş adamı olan Sezai Karalı’nın 32 yaşındaki prensesler gibi yetiştirip büyüttüğü kızı olan Beril, Dağhan’ın ilk ve tek aşkıdır.

Onun için her şeyini feda eden, deli gibi sevdiği aynı zamanda karnında çocuğunu taşıyan adamın, babasını öldürdüğünü öğrendiğinde büyük bir şok geçirir.

Yaşamış olduğu şokun ardından ruhunun derinliklerinde derin yaralar açılır. Yüreğinde açılan yaraları sarmak için çocukluk arkadaşı Ender ile evlenir.

Masumiyeti kanıtlanan Dağhan hapisten beraat eder ve Beril de pişmanlık duyguları başlar. Evliliği ve ilk aşkı arasında çok büyük çelişki yaşar.

Gülcan Arslan 30 yaşında, 1 Mayıs 1986 yılında Sakarya’da doğmuştur. Boğa burcudur. 55 kg ve 1.75 cm boy, yeşil gözlü ve kahverengi saçlıdır.

Eğitim hayatını Sadri Alışık Kültür Merkezinde Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Eğitimi biter bitmez 2007 senesinde ilk dizisinde oyunculuk deneyimine adım atar.

Gülcan Arslan Kimdir?

Kariyer hayatına TRT ekranlarında ilk dizisinde ki rolüne can verdi. Daha sonrasında 2008 senesinde televizyon ekranlarında yayınlanan gençlik dizisinin kadrosunda yer alan güzel oyuncu aynı sene içerisinde çok sevilen TV dizisinde ekranlarda çok görülen dizi oyuncu olarak yerini aldı.

Oynadığı dizilerde üstün rol başarısı sergileyen Gülcan Arslan, 2012 yılında ilk başrol oyunculuğunda, seyirciyi ekrana kilitleyen aşk konulu dizinin ana karakteri rolünde oynadı.

2013 senesinde uzun yıllardır televizyonda oynayan dizideki karakterine hala devam eden ünlü oyuncu, diziler haricinde reklamlarda da oynamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain