Menu

Gözüm Sende Şehmus Kimi Seçti?

gozum-sende-sehmus-kimi-secti
Atv ekranlarının farklı formatı nedeni ile oldukça dikkatleri çeken programın sunuculuğunu Aylin Kabasakal yapmaktadır.

Yarışmanın en çok konuşulan isimlerinden biri Şehmus’tur. Şehmus özellikle annesi Emine hanım ile özellikle sosyal medya üzerinde en çok konuşulan adaylardan biri olmayı başarabilmiştir. Şeymus’un annesi Emine hanımın dobralığı ve sert çıkışları gelin adaylarının gözünü bir hayli korkutmuştur. Şeymus’un gelin adayı olarak kimi seçtiği büyük merak konusu olmuştur.

Gözüm Sende Yarışmacısı Şehmus Kimdir?

Şehmus 1992 Diyarbakır doğumludur. Oldukça kıskanç bir yapıda olduğunu dile getiren yarışmacı lokanta işletmeciliği yapmaktadır. Aile bağlarına ve geleneklere önem verdiği bilinen damat adayının hangi yarışmayıcı seçtiği ise büüyk merak konusu olmuştur.

Şehmus gelin adayları arasında bir yarışmacıyı seçerek onunla yeni bir hayat kurma yolunda ilerleyecektir. Gülistan, Ela, Nur ve Betül arasında bir seçim yapmak zorunda olan Şehmus ilk olarak Gülistan’ı elemiştir.

İkinci olarak Ela’yı eleyen damat adayı seçim yapmakta olduykça zorlanmıştır. Tüm yarışmacıların birbirinden güzel olması Şeymus’un kararlarında etkili olmuştur. Şehmus Nur ile yolıuna devam etme kararı almıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain