Menu

Gözüm Sende Şehmus Kimdir Nerelidir? Yaşı Boyu Ve Kriterleri

gozum-sende-sehmus-kimdir
Gözüm Sende Şehmus Soyadı Kimdir Ve Hakkında Kısa Bilgi
Hafta sonları yayınlanan Gözüm Sende programının sunuculuğunu Aylin Kabasal yapmaktadır. Çok farklı formatı ile pek çok kişi tarafından büyük bir ilgi ile izlenen yarışmada en çok konuşulan isimlerden biri de Şehmus’tur. Şehmus’u bu kadar konuşulacak hale getiren ise annesi Emine hanımdır.

1992 doğumlu olan damat adayının aslen Diyarbakırlı olduğu bilinmektedir. Kendine ait bir lokantayı işleten damat adayı annesi ile gündemde uzun bir süre yer almıştır.

Gelinler konusunda oldukça hassas olan anne ailede sözü geçen disiplinli biri. Gelinlerin gözünü korkutmayı başaran kaynana adayı Emine Hanım oğlu Şehmus’un kararlarını etkilemektedir.

Gözüm Sende Yarışma Formatı

Atv ekranlarında Pazar günleri yayınlanan programın sunuculuğunu Aylin Kabasakal yapmaktadır. Farklı formatı ile kendine özgü bir izleyici kitlesine ulaşabilmeyi başarmış olan program büyük bir heyecan ile devam etmektedir.

Program’da gelin ve damat adayları yarışma boyunca yüzünü görmedikleri diğer adayları tanımaya çalışmaktadır. Gelin adayı 4 erkek yarışmanın yüzünü görmeden onları tanıyarak bir karar vermek zorundadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain