Menu

Gözüm Sende Programı Gerçek mi? Formatı Nedir?

gozum-sende-programi-gercek-mi
ATV ekranlarında yayına giren izdivaç programı kişilerde merak uyandırmaktadır. Gözüm Sende programı gerçek mi? Formatı nedir? Gibi soruları başvuracak adayların yanı sıra izleyenlerin de merak konusu olmuştur. Evlilik programı farklı bakış açısı ile ortaya konulmuş gerçek bir izdivaç programıdır.

Bu güne kadar tasarlanmış evlilik programlarından farklı olarak adayların kafalarına bir kamera yerleştirilmekte ve hayatlarının içerisine bu kamera yardımı ile dâhil olunmaktadır. Erkek veya bayan seçici adayların bir arada bulunduğu formatta anneleri ile birlikte gelerek seçimlerini gerçekleştirmektedirler.

Annelerinin isteği doğrultusunda ilerleyen erkek veya bayan aday dış görünüşe aldanmadan seçimlerini gerçekleştirmeye çalışıyor. Buluşma akşamı geldiğinde ise dört adaydan birisi sebepleriyle beraber açıklanarak eleniyor. Geriye kalan üç aday arasından seçtiği kişi belirlenmektedir. Daha sonrasında o kişinin dış görünüşünü de karakteri kadar kendine yakıştıran bir aday olduğuna karar verirlerse evliliğe ilk adımı atmış oluyorlar.

Kuralları Nelerdir?

İnternet üzerinden başvuruların kabul edildiği gizemli bir yarışma formatında olan evlilik programının kuralları arasında bekâr olmak, annesi ile birlikte katılmak ve onun fikirlerine göre adayını seçme kısmı ön plandadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain