Menu

Gözüm Sende Program Sunucusu Kimdir Nerelidir? Kaç Yaşında?

gozum-sende-program-sunucusu-kimdir
Atv ekranlarının hafta sonu yayınlanan yeni programı Gözüm Sende büyük bir heyecan ile takip edilmektedir. Gelin ve damat adaylarının birbirinin yüzünü görmeden onları tanımaya çalışarak hisleri ile hareket ettiği yarışmanın sunuculuğunu Aylin Kabasal yapmaktadır.

Adaylar öncelikle 4 adayı da tanımaya çalışmaktadır. 4 adaya onların yaşadıkları evle, ailesi ve yakın arkadaşları ile ilgili sorular sorulmaktadır. Adaylar kamera ile kendilerini göstermeden evlerini ya da çevrelerini tanıtmaktadır. Adayları seçecek olan kişi kimi seçeceği ile ilgili yakın akrabalarından destek alabilmektedir.

Aylin Kabasal Kimdir?

1996’da Tatlı Kaçık dizisi ile ekran karşısında olan oyuncu pek çok dizide görev almıştır.1974 doğumlu olan güzel oyuncu Almanya’da doğmuştur.

Ruhsar dizisinden de hatırlanan oyuncu Güzel Köylü dizisinde de oldukça başarılı bir rol almıştır.2016 yılında Hanım Köylü dizisi ile yeniden ekranlarda olan oyuncunun aynı zamanda sunuculuk konusunda da yetenekli olduğu bilinmektedir. Gözüm Sende programı ile ekran karşısında sunuculuk yeteneğini de gösteren oyuncu Pazar günleri farlı formatı ile dikkatleri çeken programına devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain