Menu

Gözde Türkpençe Kimdir / Cesur Ve Güzel Dizisi Banu


Cesur Ve Güzel Dizisi Banu
Ekranların en çok izlenen dizisi Cesur ve Güzel Dizisi Banu ile Gözde Türk Pençe’yi izlemekteyiz. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyük Üstün’ün oynadığı dizide yakışıklı ve gizemli bir adam olan Cesur’un, sakin bir kasaba olan Korludağ kasabasına gelmesi ile olaylar başlar.

Kasabaya gelişi ile karşısına çıkan kıza aşık olan Cesur, intikam alacağı adamın kızı olduğunu daha sonradan öğrenir.

Cesur’un aile dostu ve eski sevgilisi olan Banu ise hem Cesur’un en yakını hem de avukatıdır.

Gözde Türk pençe kimdir?

Gözde Türk pençe, 33 yaşındadır. 28 Ekim 1984’te İstanbul’da doğmuştur. Akrep burcu olan Gözde Türk pençe, gözleri kahverengi ve boyu 172 cm’dir. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı Modern Dans Bölümü mezunudur.

Daha altı yaşında Dans Akademikte klasik bale ile dans hayatına başlamıştır. Liseyi Sainte-Pulcherie Fransız Lisesi’nde okumuştur. Dansın yanı sıra Mimar Sinan Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi de almıştır.

Atatürk Kültür Merkezi’nde birçok resitalde dans eden Gözde Türk pençe İngiltere’de Royal Academy of Dancing de başarı bursu ile eğitim görmüştür. Gülriz Sururi eseri olan Ayşe Opereti’nde görev almıştır.

Birçok reklam, klip, film ve dizi de rol alan Gözde Türk pençe, hala Dans Akademik de eğitmenlik ve koreograflığa devam ediyor.

Aynı zamanda ekranların sevilen oyuncusu, Bir İstanbul Masalı ile ün kazanan Ahu Türk Pençe’nin de kız kardeşidir.

Daha önce de birlikte aynı dizide rol aldılar. Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu daha birçok projede yer alacağa benziyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain