Menu

Gözde Kocaoğlu Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Çağla


Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Gözde Kocaoğlu Çağla karakterini canlandırır. Çağla tekstil imparatoru Murat Sarsılmazın Sarte tekstil şirketinde çalışır. Murat Sarsılmazın baş asistanı görevindedir.

Çağla’nın kulağında kulaklık ile Murat Bey’in söylediklerini anında ses kaydı ile not alır. İşinde titiz, komutları robot gibi not alan bir karakterdir. Oldukça panik, heyecanlı ve titiz bir kişiliği vardır.

Dizideki modacı karakter Tuval ’in Çağla için bir bölümdeki “östrojeni eksik tavşan” yorumu Çağla’nın işine ne kadar düşkün olduğunu tanımlar adeta.

Hatta işine duyduğu aşırı sorumluluk onu bazı yönlerden eksik bırakmış denilebilir. Güzel oyuncu oynadığı karakterin bu yönünü ekranlara gayet sempatik bir şekilde yansıtır ve izleyici gülümsetmeyi başarır.

Gözde Kocaoğlu Kimdir?

Gözde Kocaoğlu 3 Şubat 1986 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Oyunculuk eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar Fakültesinde Oyunculuk bölümünden almıştır.

Kariyerine 2010 yılında oyunculuk ile adım atan Gözde Kocaoğlu, kendisi gibi oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun kız kardeşidir. 2015 yılında hayatını uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Demir Yağmur ile birleştirmiştir.

Gözde Kocaoğlu Fiziksel Özellikleri

Gözde Kocaoğlu 1.69 cm boyunda ve 56 kg ağırlığındadır. Kova burcu olan güzel oyuncunun göz rengi mavi ve beyaz tenlidir.

Gözde Kocaoğlu Sosyal Medya Hesapları

Gözde Kocaoğlu Instagram hesabına “gozdekocaoglu1” veya Gözde Kocaoğlu Yağmur ismiyle ulaşılabilir.

Güzel oyuncu sosyal medya hesabından oynadığı dizi Aşk Laftan Anlamazdan setten görüntüler ve videoları takipçileriyle paylaşır. Aynı zamanda eşi Demir Yağmur ile birlikte özel hayatından kareleri de görülür.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain