Menu

Göz6 Zeyd Gümüştutan Kimdir

goz6-zeyd-kimdir-nereli
Doğum Yeri ve Yılı Göz6 Zeyd Nereli

1996 yılında doğan Gümüştutan, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bakırköy’den yaşamını sürdürerek ve eğitimini görerek hayatına devam etmektedir.

Fiziksel Özellikleri:

1.73 cm boyunda olan Gümüştutan 85 kg’dır. Siyah saçlı ve siyah gözlü olması dikkatleri üstüne çekmiştir. Fiziği ve duruşu ile ilgileri üstüne toplamayı başaran genç bir kişiliktir.

Eğitim Durumu:

Uluslararası ilişkiler bölümünü okuyan Gümüştutan, Bakırköyde yaşamını sürdürmektedir. Öğrenciliği dışında, sporcudur. Ve Rap müziğe duyduğu ilgi ile müzik eğitimleri de almaktadır.

Katıldığı Yarışmalar:

Gümüştutan, ilk olarak Göz6 programına yarışmacı olarak katılmış ve burada ünlenmiştir. Bunun dışında spor müsabakalarına katılarak burada ödüller almıştır. Aynı zamanda modellikte yapmaktadır. Reklam tanıtımlarında da yer almıştır. En çok görüldüğü yerler ise TV yarışmalarıdır.

Karakter Özelliği:

Farklı bir karaktere sahip olan Zeyd, psikolojik terapi alanlarındaki konularla da ilgilenmiştir. Bu yüzden felsefik yönü ağır basmaktadır. Astral seyahate inandığını ve birçok kere denediğini belirtmiştir. Sevecen ve farklı düşünce yapı tarzı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Extreme sporlara olan tutkusu onun sporcu ruhunu ortaya çıkarmıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain