Menu

Göz6 Erdi Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Ve Bilgileri

goz6-erdi-kimdir-kac-yasinda
TV8 ekranlarında ilk defa 12 günü yayınlanan Göz6 adlı programı oldukça büyük ilgi gördü. Reytinglerin yüksek olması beklenen bu yarışmada 8 erkek 8 de bayan yarışmacı olacak.

Yarışmacı adaylardan en iyi erkek ve bayan yarışmacı Survivor yarışmasana kazanmayı hak etmiş olacak. Acun Ilıcalı imzası taşıyan yarışma oldukça iddialı bir girişle yayına başlamış bulunuyor.

Yarışmacı adaylarının her biri ayrı bir merak konusu olmuşa benziyor. Bizde sizler için Göz6 Erdi kimdir? kaç yaşında? Nereli? ve bilgileri olan konu başlıklı bir yazı hazırladık.

Tv8 in çok iddialı ve farklı olan yarışması Göz6’nın damat adaylarında biri olan Erdi 28 yaşındadır. Soyadı ünverdir. İstanbul Bayrampaşa doğumlu olan yarışmacı sert tavrı ve konuşmalarıyla dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Aslen Kırıkkalelidir. 1.67 boyunda 86 kg olan yarışmacı geçimini Gümrük Komisyonculuğu yaparak sağlıyor.

Erdi Ünver yarışmaya katılma sebebinin, orta düzeyde yaşayan insanlarında, bu tip yarışmalara katılıp başarılı olabileceğini göstermek olduğunu söylemiştir.

Evde olduğum sürece kimseyle tartışmak, kavga etmek istemediğini belirtmiştir. Ancak gergin ve tartışmacı tavırlarıyla dikkatleri üzerine toplamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain