Menu

Göz6 Ece Çelik Kimdir Nereli Yaşı Boyu Kaç

goz6-ece-celik-kimdir
TV 8’in yeni yarışma programlarından olan Göz6 yayın hayatına devam etmekte. Göz6 yarışmasına katılan yarışmacılar büyük ve zorlu bir hayalin peşinde koşmakta.

Bu yarışmada yarışmacıların asıl amacı son 2 ye kalarak Survivor Best Star 2017’de yer almak. Göz6 yarışmasında son 2’ye kalmayı başaran yarışmacı hiçbir eleme ve oylama yapmadan direkt olarak Survivor 2017’de yer alacak. Ece Çelik’te bu amaçla Göz6 yarışmasına katılan yarışmacılardan bir tanesidir.

Peki, Ece Çelik kimdir?

1994 yılında Elazığ’da dünyaya gelen Ece Çelik şu anda Adana’da yaşamını devam ettirmekte. Çukurova Üniversitesi İç Dekorasyon Bölümünde okumaktadır.

Ayrıca çeşitli spor dalları ve yüzme Ece Çelik’in ilgi duyduğu alanlardır. Ece Çelik 22 yaşında, 1.68 cm boyunda ve 63 kilodur. Gerek sporcu kişiliği gerekse pes etmeyi bilmeyen karakteri sayesinde Survivor Best Star 2017’ye renk katacağını ve başarılı olacağını iddaa etmektedir.

İddalı ve eğlenceli kişiliği sayesinde insanların kendisini destekleyeceğine inan Survivor adayı oldukça cesur ve kararlı bir yarışmacı karakteri yansıtmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain