Menu

Gönüllüler Survivor 2017 Erdi Ünver Kimdir?


Gözaltı yarışması erkekler birincisi erdi ünver gönüllüler 2017 survivor yarışmasında
Erdi Ünver, 1988 İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesinde doğmuştur. Aslen Kırklarelilidir. Survivor’ın bu sene 2017 için en çok istekli yarışmacısı Göz 6 evinde programla ünlenmiştir.

Futbol O’nun için Aşk

Erdi Ünver, eğitim hayatında liseyi tamamladıktan sonra amatör olarak futbol oynamıştır. geçimini ise gümrük komisyonculuğu yaparak sağlamaktadır.

Yaşının ileri bir yaş olmasına rağmen futboldan kopmak istemeyen Erdi Ünver, futbolcu menajeri olmak istiyor. Spor olarak en çok futbolu benimsemektedir.

Hayalleri Peşinden Giden Genç

Hayallerinin arkasından giden ve renkli bir kişiliğe sahip olan Ünver, Survivor 2017’ye katılmaya hak kazanarak hayallerinden birine daha kavuşmuş oldu.

Fiziksel olarak diğer yarışmacılardan daha az şansı olan Ünver, halk desteği ile kazanmayı başarmıştır. Herkese örnek olmak amacında olduğunu sürekli söylerken azmin zaferini de gözler önüne sermektedir.

Evde yer alan tüm yarışmacılarla tartışan tek başına mücadeleyi kazanan Erdi Ünver, sürekli Bayrampaşalı olduğunu da vurgulayarak maço tavırlarıyla dikkat çekmeyi başarmıştır.

Hayalleri her zaman başardığını söyleyen Erdi Ünver, yaşamında mutlaka futbol menajerliği yapmak isteğini de sık sık vurgulamaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain