Menu

Gönüllüler survivor 2017 Elif Şadoğlu Kimdir?


Fitness eğitmeni elif şadoğlu gönüllüler 2017 survivor yarışmasında
14 Aralık 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bekar ve yay burcudur. Küçük yaşta jimnastik ve diğer sporlarla ilgilenen Şadoğlu eğitimini spor bilimleri üzerine tamamladıktan sonra fitness eğitmeni olarak çalışmaya başlamıştır.

Aynı zamanda vücut geliştirme branşında kendini geliştirerek milli sporcu olarak Türkiye’yi temsil etmek üzere bir çok yarışmaya katılmıştır. Halen de Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Milli Takımında yer almaktadır.

Aynı zamanda milli sporcu Şadoğlu, fitness eğitmeni olarak İstanbul’un Ataşehir ilçesinde çalışmaktadır. Fitness branşına ek olarak yüzme, voleybol, atletizm, hentbol ile de ilgilenmektedir.

Bir çok dereceyi elinde bulunduran Elif Şadoğlu; Cycle GX ve Zumba alanlarında dersler de vermektedir. Bu alanlar da Türkiye’nin en önde gelen hocaları arasında yerini korumaktadır.

Kazandığı Ödüller?

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Milli Takımı büyük bayanlar kategorisinde yer alan Şadoğlu bu branşta birçok dereceyi ülkesine getirmiştir.

2014 Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness şampiyonasında Avrupa vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olmuştur.

Ayrıca 2015 ve 2016 senelerinde katılmış olduğu vücut geliştirme ve fitness müsabakalarından da derecelerle ülkesine dönmüştür.

Elif Şadoğlu, Ocak 2017’de başlayacak olan 2017 Survivor yarışma programında Gönüllüler takımında yer almaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain