Menu

Gönüllüler Survivor 2017 Burçak Tuncer Kimdir?


Resim dalında birincilik ödülleri kazanan burçak tuncer gönüllüler 2017 survivor yarışmasında
Son zamanlarda sosyal medya gündemini meşgul eden konulardan bir tanesi de Acun Ilıcalı’nın yıllardır başarılı bir grafik izleyen yarışması Survivor ve yarışmacıları.

Yayınlandığı her sezon seyredenleri ekrana bağlayan yarışma ve yarışmacılar ile uzun zaman konuşulan Survivor bu senede kadrosuyla büyük ilgi uyandırdı.

Performansları kadar yarışmada geçen konuşmalar ve yarışmacıların yaptıkları da büyük dikkat çekenlerden. Bu senenin en merak edilen isimlerinden bir de adada gönüllüler tarafında olacak Burçak Tuncer.

Güzelliği ile Burçak Tuncer

Survivor yarışmacısı Burçak Tuncer güzelleriyle tescilli İzmir’den katılacak yarışmaya. 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelen yarışmacı daha 24 yaşında.

İzmir’de Ege üniversitesinde mimarlık okuyan Tuncer fiziğinden çok güzelliği ile şimdiden merak edilen ve izlenecek yarışmacılardan.1.71 boyu olan Burçak yarışmaya neler katacağı şu anda bilinmese de güzelliği ile fark yaratacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Yengeç burcu olan Burçak Tuncer sosyal medyada ve birçok yerde oldukça iddialı olduğunu gösteriyor.

İzmirli güzel yarışmacının şuanda bir ilişkisi olsa da ada hayatı ve ilerleyen zamanlarda neler olacağı başlamasına çok az kalan yarışmayla anlaşılacak.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain