Menu

Gönüllüler Survivor 2017 Berna Keklikler Kimdir?


Miss Turkuaz Germany güzellik yarışması birincisi berna keklikler gönüllüler 2017 survivor yarışmasında
Berna Keklikler 25 Şubat 1989 Almanya doğumludur. 3 yıl öncesinde kız kardeşi ile Türkiye’ye gelen Berna Keklikler, bu zaman sürecinden bu yana yaşamını yine kız kardeşi ile Türkiye’de sürdürmektedir.

Eğitim Durumu: Berna Keklikler ekonomi bölümü öğrencisi olup, aynı zamanda 2011 yılında Almanya’da düzenlenen Miss Turkuaz Germany yarışmasında birinci olmuştur.

Fiziksel Özellikleri: 1.76 boyunda olan Keklikler, siyah göz rengi ve kahverengi saçları ile de oldukça alımlı bir bayandır. Balık burcu olan ve aynı zamanda da 61 olan kilosu ile de oldukça zayıf göstermektedir.

Anne babası Almanya’da yaşayan Berna Keklikler son dönemde TV’de yayınlanmış Göz 6 yarışmasında birinci olarak, Survivor 2017 yarışmasına da katılmaya hak kazanmıştır.

4 ay boyunca bir evde kapalı olarak Göz 6 yarışmasını kızların birincisi olarak bitiren Berna Keklikler, evde yaşadığı polemikler ile de oldukça ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Hırslı, azimli, sportif ve çevik bir yapıya sahip olan Berna Keklikler, en büyük hayali olan Survivor yarışması ile hayallerine şu günlerde adım adım yaklaşmanın gururunu yaşıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain