Menu

Gonca Vuslateri Kimdir / Anne Dizisi Şule


Son dönemlerin en çok sevilen ve en başarılı dizilerinden biri olan Anne dizisinde Şule karakterini sevilen oyuncu Gonca Vuslateri canlandırıyor.

Dizinin kahramanı sevimli Melek’in öz annesi olan Şule erkek arkadaşı ile aynı evi paylaşan ve bir pavyonda çalışarak hayatını kazanan bir kadın rolünde.

Psikolojisi oldukça bozuk olan Şule aynı zamanda içkiye çok fazla düşkün ve kızına her gün dayak atan ve darp eden bir karakter.

Gonca Vuslateri Bursa Doğumlu

Gerçek Adı Nazlı Gonca Vuslateri olan başarılı oyuncu 2 Eylül 1986 yılında Bursa’da dünyaya geldi ve 31 yaşında.

Astsubay olan babası dolayısıyla çocukluğunu farklı şehirlerde geçiren Gonca uzun bir süre de Adana’da yaşadı ve babası emekli olduktan sonra Bursa’ya geri dönüş yapıldı.

Fakat bir süre sonra anne ve babası ayrılan Gonca annesi ve kardeşi ile birlikte İstanbul’a teyzesinin yanına taşınarak yaşamaya başladı.

1.64 boyunda ve 51 kg ağırlığında olan başarılı oyuncu siyah saçlı ve ela rengi gözlere sahip.

Evinde Televizyon Yok

Daha önce vermiş olduğu röportajında evinde televizyon bulunmadığını söyleyerek hayranlarını çok şaşırtan Gonca Vuslateri, bu durumun tam aksine televizyonun içinde olmayı çok sevdiğini de belirtiyor.

Hobileri arasında fotoğraf olduğunu ve her fırsatta eline makinesini alarak çekimlere çıktığını belirten genç oyuncu aynı zamanda tam bir sinema tutkunu ve kitap delisi. Boş kaldığı her zaman kitap okumayı çok sevdiğini belirtiyor

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain