Menu

Gökçe Bahadır Kimdir / Adı Efsane Dizisi Bahar Öğretmen


Adı Efsane Dizisi Bahar Öğretmen
Yakın bir zamanda Kanal D ekranlarında başlayacak olan Adı Efsane adlı dizide Bahar öğretmen rolünü sevilen oyuncu Gökçe Bahadır canlandırıyor.

Sıra dışı bir hikayeye sahne olacak dizide Tarık geçirdiği trafik kazası sonucu basketbola ara veren bir sporcudur ve o dönemde Bahar öğretmen ile tanışınca ikilinin hayatı çok kısa bir sürede farklı bir yöne doğru hızla gitmeye başlar.

Gökçe Bahadır Kimdir?

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır 9 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 36 yaşındadır. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra çok sevdiği oyunculuk eğitimini almak için Akademi İstanbul’a girmiş ve radyo televizyon bölümünden başarı ile mezun olmuştur.

Öğrenimine devam ederken bir yandan da radyo programlarında sunuculuk yapmış ve birçok değişik işte çalışmıştır.

Okulunun bitmesinin ardından ise televizyon dünyasına hızlı bir giriş yapmış ve birçok başarılı dizi ve projede oynamış ayrıca beyazperde de boy göstermiştir. Güzel oyuncu 1.70 boyunda ve 57 kg ağırlığındadır.

En Büyük Hobisi Kitap Okumak

Boş zamanlarını spor yaparak ve film izleyerek geçirdiğini söyleyen Gökçe Bahadır aynı zamanda en büyük tutkusunun kitap okumak olduğunu söylüyor.

Şarkı söylemeyi de çok sevdiğini her fırsatta belirten güzel oyuncu daha önce Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ile kısa süren bir evlilik yaşadı ve çiftin çocuğu bulunmuyor.

2012 yılında eşinden ayrılan Gökçe Bahadır şuanda hayatını bekâr olarak sürdürüyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain