Menu

Gökçe Akyıldız Kimdir Boyu Ve Yaşı Kaç?

gokce-akyildiz-kimdir
30 Ekim 1992 yılında Sinop ilinde dünyaya gelen Akyıldız’ın boyu 1.63’tür. kilosu da 50’dir. İlkokulu ve orta okulu Sinop’da okuduktan sonra İstanbul’a gelmiş ve Lise eğitimini de Sultangazi Lisesinde tamamlamıştır.

Daha sonra ise, Haliç Üniversitesi Konservatuvarına yerleşmiş ve buradan da başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Daha çocuk yaşlarda oyunculuk yapmaya başlayan güzel oyuncu, oyunculuk kariyerine 2000 li yıllarda bir reklam filmi ile başlamıştır.

Oynadığı diziler ise; 2002 senesinde Bir Tutam Baharat adlı sinema filminde rol almıştır. Sırlar Dünyası, Beşinci Boyut, Sahra, Ezo Gelin, Kollama dizisinde Nurbanu Sultan rolünü oynamış, Hayat Devam Ediyor dizisi kadrosunda da yer almıştır.

Gazi, Bizim Okul, Kötü Yol ve de Fatih Harbiye gibi dizilerde kamera karşısına geçen güzel oyuncu son olarak halen ATV de yayınlanmakta olan Kırgın Çiçekler adlı dizide yetimhanede büyüyen Songül adındaki bir kızın rolüne hayat vermektedir. Asıl bu dizi ile yıldızı parlayan ünlü oyuncu performansıyla da izleyenlerin beğenisini kazanmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain