Menu

Gizem Ergün Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Narin

Fox TV’nin perşembe günleri yayınlanan yeni dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz oyuncularından Gizem Ergün’ün canlandırdığı Narin karakteri yedi çocuklu bir ailenin kızıdır. Yaşadığı coğrafyanın adetlerine baş kaldıramayacak kadar içine kapanık, naif, narin ve iyimser bir kızdır. Tek istediği okumak olan Narin için evlendirme kararı çoktan verilmiştir.

Tek isteği okumak olan Narin için hayat çok zor olacaktır. Lise çağında suç işlemiş ve onun gibi suç ile ilerleyenler arasında olan bir mahkûmdur. Eline geçecek olan fırsat ile okuyacaktır.

Gizem Ergün kimdir?

Gizem Ergün 19.12.1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1,63 cm boyunda, 50 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlü ve yay burcudur. Hayatında şu an için kimse yoktur. İstanbul’da yaşamaktadır.

Gizem Ergün’ün eğitim hayatı:

İstanbul’da yaşayan güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimine 2007 yılında başlamıştır. Daha sonra sinema filminde rol almıştır. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır.

Son olarak Fox TV’de yayınlanmaya başlayan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde rol alan güzel oyuncu bu dizideki Narin rolü ile seyircilerin beğenisini kazanmıştır. Güzel oyuncu dizide narin ve zarif bir kızı canlandırmaktadır. Gizem Ergün sinema oyunculuğunda kariyer yapmak istemektedir.

Bu konuda en iyi eğitim veren üniversiteden biri olan Londra Winston Churchill oyunculuk Üniversitesi’nde eğitim görmek istemektedir. Yabancı dilini de geliştirip yabancı filmlerde oynamak istemektedir. Güzel oyuncunun ilerideki hedefleri arasında Türkiye’nin ileri gelen oyuncularından olup yurt dışında yapılan film festivallerinde ödüller almaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain