Menu

Gamze Topuz Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Birtanem


Özel bir okulda öğretmenlik yapan Birtanem, okul müdürü olan Şerif’e âşık olur. Dizideki dramatik ve heyecanlı olaylar bu beklenmedik aşkla birlikte başlayacaktır.

Dizinin konusu, Hayat öğretmen ve kız kardeşi Gözde’nin yaşadığı olaylar üzerine kurulmuştur. Zengin ailelerin çocuklarının okuduğu bir lisedeki olayları da anlatan dizide, arkadaşlık, aşk ve aile gibi kavramlar sorgulanıyor.

Sarsıcı bir hikayeye sahip olan dizi çok sayıda kişi tarafından beğeniyle izleniyor. Dizide en çok beğenilen kişilerden bir tanesi de Birtanem karakterine can veren ünlü oyuncu Gamze Topuz’dur.

Hayat öğretmen öğretmenlik mesleğine özel okulda devam edemeyerek, devlet okuluna atanır. Kız kardeşi Gözde’ye takıntılı bir şekilde aşık olan mafya babası Cerrah’ın kardeşi Koray Hayat öğretmenin özel okulda çalışmamasını sağlar.

Gamze Topuz Kimdir?

Gamze Topuz, 8 Ekim 1983 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Şu anda pazar akşamları yayınlanan hayat bazen tatlıdır isimli dizide Birtanem adlı karaktere hayat veren Topuz, yetenekli olduğunu göstermiştir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olan güzel oyuncu, genç yaşına rağmen oldukça büyük projelerde yer alma imkânı bulmuştur.

Oyunculuk kariyeri dışında müzikle de ilgilenen başarılı oyuncu, söylediği şarkılarla ve sesinin güzelliğiyle de geçer not almayı başardı.

Topuz, spor yapmak için de oldukça fazla zaman harcıyor. Formunu bu şekilde koruyan ünlü oyuncu, üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da yaşamaya devam ediyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain