Menu

Gamze Erçel Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Simge

3 Kasım 2016 tarihinde FOX TV’de izleyici ile buluşan Umuda Kelepçe vurulmaz Dizisinin yapımını Bi Yapım üstlenmektedir. Yönetmek koltuğunda Camal Şan’ın oturduğu ve Burak Sağyaşar’ın imzasını taşıyan televizyon dizi izleyicilerin takdirini almayı kısa sürede başardı.

Yedi mahkûm gencin lise çağlarındaki hayatları bir anda kendilerine sunulan okuma hakkıyla değişir. Zengin bir ailenin oğlu olan Onur için başlatılan bir proje sayesinde Kömür Azad Nazlı Fırat Peri ve Narin de bu fırsattan yararlanarak okuma hakkı kazanırlar.

Onlar hem mahkûm hem de öğrencidir artık. Bütün Hayatı suç işlemiş çocukları yeniden topluma kazandırmak için çabalayan ve onlar gibi hapishanede doğmuş İnci öğretmen bu proje sayesinde yeniden hayatla barışmasına sebep olacaktır.

Gamze Erçel Kimdir? 

Gamze Erçel 17.03.1992 tarihinde Balıkesir’de doğmuştur. 1.69 boylarında 55 kg olan Erçel Mavi gözleri ve koyu kahverengi saçları ile oyunculuğunun yanı sıra güzelliğinden de oldukça söz ettirmektedir.

Asıl mesleği Moda tasarımcılığı olan Gamze Erçel Çanakkale 18 Mart Üniversitesinin Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun olmuş ve yaklaşık 10 senedir çizimlerle uğraştığını belirtmiştir.

Birçok dizide başrol olan güzelliği, sempatikliği ile dikkat çeken oyuncu Hande Erçel’in ablası olan Gamze Erçel verdikleri bir açıklamada çok zıt karakterler olduğunu sahip olduklarını ifade etmiştir.

Daha öncede 2-3 filmde rol alan Gamze Erçel başrol olarak ilk defa Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ekranlarda karşımıza çıkmakta. Ayrıca 2012’de katılmış olduğu yarışma sonucu Sinem güzeli seçilen Gamze Erçel önümüzdeki sezonlarda kendisinden oldukça bahsettirecek gibi duruyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain