Menu

Fox Tv Sevilen Dizisi No 309 Seti Nerede No 309 Nerede Çekiliyor

no-309-nerede-cekiliyor-gorsel
No 309 Dizisi Nerede Çekiliyor En Çok Merak Edilen Sorulardan Biri
Pek çok kişi tarafından ilgiyle takip edilen dizilerden No 309 Nerede Çekiliyor sorusuna cevap arıyorsanız bu yazıyı okuduğunuzda, kafanızda soru işareti kalmayacak. Bu ilgiyi dizide yer alan tecrübeli oyuncular açıklıyor. Sumru Yavrucuk, Demet Özdemir ve Furkan Palalı gibi oyuncu isimlerin yer aldığı dizi aldığı ilgiyi hak ediyor.

Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

No 309 dizisi sevilen kanallardan Fox televizyon kanalında yayınlanıyor. Çarşamba günleri saat 20:00’da izleyicisiyle buluşan diziyi izlemeye başlamadıysanız daha fazla geç kalmadan takip etmeye başlayın.

Çekimler Nerede Gerçekleşti?

Her dizi gibi, no 309 dizisinin çekimleri de dizi ekranlarda yayınlanmaya başlamadan uzun bir süre önce başlamıştı. Dizi çekimlerinin bir kısmı İzmir Karşıyaka’da, bir kısmı ise İstanbul’da gerçekleştirildi.

1 Haziran Çarşamba günü ilk bölümünün ekrana gelmesiyle yayın hayatına başlayan dizinin çok kişi tarafından izlenmesi sayesinde, dizinin uzun soluklu olacağı söyleniyor. Diziyi düzenli şekilde takip eden izleyiciler ise bu durumdan oldukça memnun. Etkileyici bir senaryo ve yetenekli oyuncuları buluşturan dizinin bu başarısının ise tesadüf olmadığı oldukça açıktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain