Menu

Fırat Altunmeşe Kimdir / Cesur Ve Güzel Dizisi Kemal


Cesur Ve Güzel Dizisi Kemal
2013 yılında sinema ve dizi dünyasında rol almaya başlayan Fırat Altunmeşe, son dönemlerin en çok izlenen dizisi Cesur ve Güzel Dizisi Kemal rolünde karşımıza çıktı.

Dizi de Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünü oynadığı Cesur isimli adamın yanında çalışan kişidir.İntikam almak için kasabaya gelen Cesur, intikam alacağı kişinin kızını ölümden kurtarır.

Kızın ölümüne sebep olan atın seyisi olan Kemal ise o dakika işten çıkarılır.Kasabaya yeni gelmiş Cesur ise Kemal’i işe alır ve kızı öldürmeye çalışanı bulmak isterler.

Evlenecek olan ve çıkarıldığı işte birlikte çalıştığı Şirinle olan Kemal, Cesur’un en iyi adamı olur.Sır saklayan, yardım eden ve güvenilir bir adam rolündedir.

Fırat Altunmeşe Kimdir? 

Fırat Altunmeşe, 01.01.1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. 27 yaşında olan Fırat Altunmeşe, oğlak burcu, 1,90 boyunda ve 85 kilodur.

Yakışıklılığı ile genç kızların dikkatini çeken Fırat Altunmeşe’nin bilindiği kadarıyla sevgilisi de yok. İstanbul’da doğan Fırat Altunmeşe’nin bir ablası, bir de abisi var ve kendisi ünlü sanatçı İzzet Altunmeşe’nin oğludur.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde sinema ve televizyon bölümünde okurken ikinci senesinde okulu bırakmıştır. Eğitimine Craft oyunculuk atölyesinde özel oyunculuk dersleri ile iki yıl devam etmiştir.

İlk dizisini 2013 yılında oynamıştır. İlk filminde ise 2015 yılında rol almıştır. İki sinema filmi ve dört televizyon dizisinde rol alan başarılı oyuncunun geleceği parlak gözüküyor.

Hem yakışıklılığı hem de başarılı oyunculuğu ile popülaritesi gün geçtikçe artıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain