Menu

Ferdi Sancar Kimdir / Ölene Kadar Dizisi Fahri


Ferdi Sancar 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ferdi Sancar tiyatro oyunlarında rol alarak oyunculuk kariyerine adım atmaya başlamıştır.

Televizyon dünyasına attığı ilk adım 2013 yılındaki oynadığı Babam Sınıfta kaldı dizisidir. Oyuncu Ferdi Sancar, Babam Sınıfta kaldı dizisinden sonra Rengârenk dizisi ile ekranların karşısına geçmeye devam etmiştir.

Ferdi Sancar aynı zamanda Küçük Esnaf, Nasıl Yani, Hasret Bitti, Kardeşim Benim, Tutar mı Tutar, Zaman Makinesi 1973, Hep Yek ve Yahşi Batı sinema filmlerinde de rol almıştır.

Ferdi Sancar şu sıralarda ATV televizyon kanalında yayınlanan başrolünü Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in paylaştığı Ölene Kadar dizisinde Fahri karakterini canlandırarak oyunculuğuna devam ediyor.

Ölene Kadar Dizisinde Ferdi Sancar’ın Rolü Nedir?

Ölene Kadar dizisinin senaristi Ferdi Sancar’ın canlandırdığı Fahri karakteri için Beril’in şoförü, paylaşmış oldukları sırlar nedeni ile Ender’in gözünün önünde tutmak zorunda kaldığı önemli bir adamı, Yılmaz’ın askerlik arkadaşı, sinsi, kıskanç ve tehlikeli bir karakteri canlandırıyor.

Ferdi Sancar’ın dizide bildiği şeyler olduğu gibi sakladığı şeylerin de olduğu, zamanla taraf değişikliğine giderek Ender’in en büyük rakibi haline gelir.

Ölene Kadar dizinde oldukça etkili bir rol alan Ferdi Sancar, Fahri karakteri ile izleyicileri kendisine bağlamayı başardı.

Rolü gereği oldukça çok sık ekran karşısında olan Ferdi Sancar, Fahri karakteri ile komedi ve mizah yanı ile de seyirciyi kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain