Menu

Fenerbahçe’nin Yeni Tişörtü Satış Rekoru Kırıyor!

Fenerbahçe’nin ‘Sonucu Belli Olan Derbiye Özel Hello Kitty’ adı verilen tişörtleri kapış kapış satıldı. Fenerbahçe taraftarları, Ülker Stadı’nda bulunan Fenerium mağazasının vitrin mankeni üstünde bulunan tişörtü dahi aldılar.

Fenerbahçe’nin, Galatasaray derbisinin sonrasında skorboardda satışa sunulduğu duyurulan tişörtleri satışlarıyla rekor kırma yolunda adım adım ilerliyor.

Derbinin sonucundan böylesine emin olan Fenerbahçe, Hello Kitty markasıyla anlaşma yaptıklarında karar verdikleri bu tişörtün yapım çalışmalarına da aynı gün start vermiş ve derbinin hemen sonrasında satışa sunmuşlardır. Şirketin yaptığı açıklamaya göre, Fenerium mağazası gerçekleştirilen bu derbinin kazananlarından birisi olmuştur.

Hazırlıklarını Fenerbahçe’nin rekabetteki üstünlüğü üzerine yapan Fenerium mağazası, maçın sonrasında Hello Kitty tişörtlerini Ülker Stadyumu’nda buluna iki adet mağazada ve fenerium.com.tr adresinde online olarak satışa sunmuştur.

Tişört Taraftarların Beğenisini Topladı

Tişörtler 1 saat içerisinde yaklaşık 5.000 tane satış rakamına ulaşmışken, Fenerium mağazası taraftarların taleplerine cevap vermekte zorlanmıştır. Taraftarlar tarafından hınca hınç dolan Fenerium mağazasının vitrininde yer alan mankenin üstündeki tişört dahi satılmıştır.

Fenerbahçe taraftarlarının yoğun ilgisini ve beğenisini kazanan ‘Sonucu Belli Olan Derbiye Özel Hello Kitty’ isimli bu tişörtler, 23 Kasım 2016 tarihinden itibaren bütün Fenerium mağazalarında satışa sunulmuştur.

1 saat içerisinde 5.000 tane satılan tişörtün satış rekoru kıracağı tahmin edilmektedir. Bütün Türkiye’de bulunan Fenerium mağazalarında 23 Kasım 2016 tarihinden itibaren satışa çıkarılan bu özel tişörtler, taraftarlar tarafından oldukça beğenilmiş ve ilgi görmüştür.

fenerbahce-hello-kity hello-kitty-fenerbahce

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain