Menu

Fahriye Evcen Kimdir / Ölene Kadar Dizisi Selvi


Ölene Kadar Dizisindeki Selvi karakterine can verecek olan Fahriye Evcen dizide 24 yaşındaki genç bir avukatı canlandıracak. Selvi çok genç bir avukat kızdır.

Daha mesleğine adım atalı 2 yıl olmuşken bir takım karanlık olayların arasında karışarak kendisini bir takım olayların içerisinde bulur. Azimli, kararlı ve hayatta her şeyin bir çözüm yolu olduğuna inanan idealist bir avukattır.

Fahriye Evcen Kimdir?

Fahriye Evcen 4 Haziran 1986 yılında Almanya’da doğdu. 30 yaşındaki genç ve güzel oyuncu ilk olarak Oya Aydoğan ve yapımcısı tarafından keşfedilerek ilk sinema filmi deneyimini 2008 yılında yaşamıştır.

Fahriye Evcen aslen Samsunludur. 56 kilo ve 1.69 boyunda ve burcu ikizler olan güzel oyuncunun saçları siyah ve göz rengi de kahverengidir.

İlk olarak Oya Aydoğan’ın sunduğu bir programa izleyici olarak gelen genç kız burada birçok yapımcının dikkatini üzerine çekti.

Bu olay üzerine eğitim hayatını yarıda bırakarak İstanbul’a yerleşen Fahriye Evcen dizi ve film dünyasında hızlı bir yükseliş içerisine girdi.

Fahriye Evcen’in en iyi kadın oyuncu, en iyi stil sahibi bayan ödülü ve bunların yanında birçok ödül daha almıştır.

Üniversite hayatını Almanya’da devam ettiren genç oyuncu oyunculuk kariyerindeki yükselişi nedeniyle okulunu yarıda bırakarak ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmeyi tercih etti.

Oynadığı karakterlere başarılı bir şekilde hayat veren Fahriye Evcen birçok başarılı yapımda rol aldı.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain