Menu

Evren Duyal Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Fadik


Evren Duyal, Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Fadik karakterine hayat vermektedir. Fadik, Hayat’ın annesi olan Emine’nin arkadaşıdır. İstanbul’ a gelen Hayat ve arkadaşları Fadik’ e emanet edilmiştir. Saf iyi niyetli ve eğlenceli bir karakterdir. Kamuran Bey’ e aşık olan Fadik, onunla birlikte eğlenceli diyaloglara neden olur.

Evren Duyal Kimdir? 

24 Temmuz 1973 yılında İstanbul’ da Dünya’ ya geldi. Tiyatro, sinema, dizi oyunculuğu yapmakta ayrıca eğitmenlik yapmaktadır. Şişli Terakki Lisesi’ nde okumuştur.

Lise sonrasında Mimar Sina Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden 1994 yılında mezun oldu.

Mezun olduğu andan itibaren kendini göstermeye başladı birçok farklı projede yer aldı. Evren Duyal 1.59 boyunda kahverengi gözlüdür.

Aslan burcu olan oyuncu, 80 kg’dır. İlk olarak Bilkent Üniversitesi’nde okuyup Mimar Sinan Üniversitesi’ ne sonradan geçiş yaptı.

Oyunlarında doğaçlama yapmayı riskli bulsa da oldukça zevk alıyor. Kendi içine kapanık ve kendine güvenmeyen biriyken daha sonra bu durumu yenmiştir.

Oyuncu olmaktan son derece memnun olan Evren Duyal, kendini oldukça şanslı biri olarak görüyor. İnteraktif şeylerden hoşlanıyor ve tiyatro sahnesinde de aynı şekilde interaktif oyunları seviyor.

Gelecekten çok anı yaşamayı seven biri bu nedenle kalıcı şeyler bırakmak yerine anı yaşamayı tercih etmektedir. İçinden geçeni söyleyen ancak söylerken karşıdaki kişiyi kırmamaya özen gösteren kibar ve naif bir kişiliğe sahiptir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain