Menu

Evleneceksen Gel Roman Solmaz Kimdir? Nerelidir? Yaşı Kaç

evleneceksen-gel-roman-solmaz
Evleneceksen Gel Roman Solmaz Talipleri Kimdir? Nerelidir? Yaşı Kaç Gibi Soruların Cevabı
Henüz 19 yaşında olan Solmaz Çiros İzmir Tepecik’lidir. Ailesi ile birlikte çiçek satarak aile geçimini sağlamaya çalışan Solmaz, güzelliği ile dikkat çekmektedir.

Bir roman kızı olan Solmaz oynamayı seven, neşeli, güler yüzlü bir kızdır. Hiç evlilik yapmamış olan Solmaz hayat arkadaşını bulabilmek için evlilik programına başvurmuştur. Bir çok talibi olan Solmaz romanca oynamayı sevdiği için talipleri tarafından sıkıntı yaşamaktadır.

Solmaz çiros boyu 1.70 civarındadır, bu konuda evleneceksen gel programında herhangi bir bilgi verilmemiştir.

Oynayarak, dans ederek para kazanan Solmaz, kendisine gelen taliplerin, dans etmesine müdahale etmemesini istemektedir.

Uzatmalı sevgilisi olan Nurullah ile son derece birbirlerine aşık olmalarına rağmen, Nurullah’ın Solmaz’ın dansı bırakması isteğinde bulunması nedeniyle Solmaz bu ilişkiyi bitirmiştir. Ayrılmalarına rağmen evlilik programında sürekli birbirlerine laf atmaya devam etmekte ve birbirlerinden kopamamaktadırlar.

Uzatmalı sevgilisi olan Nurullah’ın ailesi de Solmaz ile evlenmesini çok istemesine rağmen Solmaz dans etmekten vazgeçmek istemediği için, çok aşık olmasına rağmen bu ilişkiye olur diyemiyor.

Çok güzel bir genç kız olması nedeniyle neredeyse her gün talibi gelen Solmaz, yaşının da genç olması nedeniyle son derece seçici davranmaktadır. Son derece güzel bir fiziğe sahip olması ve kıvrak dansı nedeniyle hayran kitlesi her geçen gün artmaktadır.

2 Comments
  1. trukshen.aziz 5 Mart 2017 / Cevapla
  2. Beyza Eylül 18 Mart 2017 / Cevapla

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain