Menu

Evleneceksen Gel Berdan Mardini kim için geldi?

Evleneceksen gel programına katılan Berdan Mardini kim için aday oldu diye herkes merak ediyor? Halbuki Berdan Mardini evli arkadaşlar. Sadece bir yakınına yardımcı olmak için programa katıldı.

Hatfa içi yayınlanan en çok sevilen evlilik programlarından birisi olan Evleneceksen gelde bugün bir sürpriz yaşandı. Berdan Mardini’yi gören herkes acaba neden kim için geldi diye merak eder oldu. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumunu yaptığı evleneceksen gel son zamanlarda bu haberler gündeme oturdu. En yakın arkadaşı Bülent için programa katıldı. Bülent, Berdam Mardini’nin çok eski bir arkadaşı..

Ve beklenen açıklama geldi: Berdan Mardini’nin arkadaşı Bülent, Neslihan’a talip oldu

Locanın güzel bayanlarından olan Neslihan bu sözü duyunca çok şaşırdı ve aynı zamanda gururlandığını söyledi ve Bülent’e olumlu cevap verdi. Aynı zamanda Neslihan’ın ailesi telefonla programa bağlandı ve bu ilişkiye onay verdiler. ikili şu anda çaya çıktılar bakalım ilerleyen günlerde evlilik kararı alacaklar mı? Ayrıca Bülent’in evini bütün düğün masraflarını Berdan Mardini’nin yakın bir arkadaşı karşılayacak.

berdan-mardini-evleneceksen-gel

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain