Menu

Esra Erol’da Sabiha Kimdir?

esra-erolda-sabiha-kimdir
Esra Erol Sabiha Hanım Kimdir Nereli Ve Kaç Yaşında Hakkında Bilmek İstedikleriniz
Günümüzde birçok evlilik programı televizyon ekranlarında bizi karşılamaktadır. Adayların ve talip olan kişilerin program aracılığıyla ve program güvencesi ile bir araya gelmesi ile aradığınız mutluluk sizi buluyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la Evlen Benimle hafta içi her gün 16:20’de izleyicileri ile buluşmaktadır. Adayların kendine uygun sevebileceği bir eş bulması için kurulmuş program birçok adayın mutluluğuna vesile olmuştur. Evlilik programı deyince Esra Erol akla gelir.

Güzel sunucu Esra Erol samimiyeti ve haksızlığa karşı duruşu ile bilinmektedir. Bu günlerde ise yeni bölümleriyle karşımıza çıkan programda ise Sabiha Hanım oldukça dikkat çekiyor.

Sabiha Kimdir, Kaç Yaşında?

Sabiha Hanım 27 yaşındadır. Sabiha Hanım İstanbul’da ikamet etmektedir, ayrıca daha önce evlenmemiştir. Babasını yeni kaybettiği bilinen Sabiha Hanım’ın sosyal medya hesapları program aracılığıyla belirtilmemiştir. Sabiha Hanımın soyadı ise Yılmaz’dır.

Hafta içi her gün Esra Erol’la Evlen Benimle’de çıkan aday ve merak ettiklerinizi bulabilirsiniz. Bilindiği üzere Sabiha Hanım’ın bir de ikiz kardeşi vardır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain