Menu

Esra Erol Yeni Sezon Umut Kimdir? Talibi Kim?

umut-kimdir
ATV ekranlarında yayınlanan ve evlendirme programları arasında en çok izlenen Esra Erol hafta içi her gün sizler ile buluşmaya devam ediyor. Esra Erol yaptığı program sayesinde birçok çiftin mutlu yuva kurmasını sağlamıştır. Evlenen birçok çift yıllar sonra bebekleri ile programa konuk olarak katılıyor.

Doğum esnası dışında programa başladığı günden beri yayına asla ara vermeyen Esra Erol, bir program sunucusundan çok evlenme adaylarına ablalık yapıyor.

Loca adayları Esra Erol’u çok seviyor ve gösterdiği yola gerçekten inanıyorlar. Her birine farklı bir iyiliği ile örnek olan Esra Erol her geçen gün başarılarına başarı ekliyor.

Program da loca adayları arasında birçok yakışıklı ve güzel aday bulunmaktadır. Bunların en yakışıklıları arasında, geçtiğimiz sezon Zuhal Topal’ın programında olan Bu sezon tekrar Esra Erol ile devam eden Umut vardır. Umut Yılmaz 27 yaşındadır. İstanbul’da yaşamaktadır.

Umut Yılmaz’ın talibi kimdir?

Daha önce 2 gelin adayı ile nişanlanıp anlaşamayan Umut’un yeni adayı herkesi merakta bırakmaya devam ediyor. Esra Erol’un 268. kez yayınlanan programında Umut Yılmaz Bahar’a talip olmuştu.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain