Menu

Esra Erol Umut İnstagram Hesabı

esra-erol-umut
Esra Erol evlendirme programında gelin ve damat adayları adeta birbirleri ile yarışıyor. Her biri kendini gittikçe geliştirmeye devam ediyor. Yakışıklı ve güzel adaylar internet fenomeni haline geldi. Adaylar arasında bulunan Umut Yılmaz bu sezon yeniden Esra Erol evlendirme programında yerini aldı.

Umut ve Hanife aşkı tüm olaylara direnebildiği kadar direndi. Aşkın sonu hüsran oldu. Umut yeni kısmetlerini ATV ekranlarında Esra Erol ile aramaya devam ediyor. Yeni yayınlanan fragmanda umudun yeni talibinin geleceği hakkında bilgiler tüm seyirciyi heyecanlandırdı.

Umut Yılmaz Kimdir?

Kısmetini aramanın yanı sıra bir internet fenomeni olan Umut Yılmaz’ın sosyal medya hesapları; umut_yilmaz37 instagram hesabı şeklinde bilinirken, Facebook hesabı kullanmamaktadır.

Resmi Esra Erol’la evlendirme sayfasında adayların sosyal medya hesapları paylaşılması yasaktır. Umut Yılmaz isimli yakışıklı aday adına birçok fan hesapları bulunmaktadır.

27 yaşında olan Umut Yılmaz İstanbul’da ikamet etmektedir. Tekstil işi ile uğraştığını bildirmiştir. Esra Erol Umut Yılmaz muhafazakar bir aday ile izdivaç kurmak istediğini sıklık ile dile getirmektedir.

3 Comments
  1. ANONİM 11 Mart 2017 / Cevapla
  2. ANONİM 17 Mart 2017 / Cevapla
  3. ANONİM 25 Mart 2017 / Cevapla

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain