Menu

Esra Erol Şenol Kimdir Nereli Ve Talipleri Kimlerdir?

esra-erol-senol
Esra Erol evlilik programında dikkat çeken isimlerden biri olan Şenol adeta programın neşe kaynadığı olmuştur. Sempatikliği ve gülen yüzüyle dikkatleri üzerine toplayan damat adayına ilgi gün geçtikçe artmıştır. Değerli takipçilerimizi bu konuda bilgilendirelim.

Karizmatik ve sevecen tavırlarıyla ilgileri üzerine toplayan, kendisine talip olan adayların sayısının her geçen gün arttığı Şenol Bey’in soyadı Türkmen olarak biliniyor. Şenol uzun süredir izdivaç programında kalbinin sahibini arıyor. 52 yaşında olan Şenol aslen Ankaralıdır.

Daha önce hiç evlilik yapmamış olan Şenol Bey emeklidir. Programdaki diğer adaylar Erol’u adeta bir abi gibi görüyor ve saygı duyuyorlar. Kendisine talip olan birçok adayı geri çeviren Erol, bakalım aradığı hayat arkadaşını bulabilecek mi? İzleyip göreceğiz.

Esra Erol Şenol talipleri kimlerdir?

Bugüne kadar kendisini beğenip tanışmak için gelen birçok adayına olumsuz yanıt vermiştir. Müjgân adlı bir bayan telefonla yayına bağlanıp Şenol’a aday olmuştur. Şenol hanımefendiyi tanışmak için davet etmiş fakat Müjgan hanım gelmemiştir. Daha sonra Gönül isimli bir bayan talip olarak gelmiş fakat Erol’dan olumsuz cevap almıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain