Menu

Esra Erol Şenol İnstagram Hesabı

esra-erol-senol
Farklı kişiliği ve karakteri ile programa renk katan damat adaylarından Şenol Bey,52 yaşındadır ve daha önce hiç evlilik yapmamıştır. Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayımlanan Esra Erol’da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Şenol Bey Ankara’da ikamet etmektedir ve emeklidir.

Locada taliplerini bekleyen fenomen damat adayı Şenol Bey’in yine farklı bir karaktere sahip olan Songül Hanım ile çalkantılı bir ilişkisi olmuştu. Şu sıralar Şenol Bey’in talibi olan gizli hayranı Müjgân Hanım ile programda yüz yüze görüşüp görüşmeyeceği merak konusu.

Esra Erol Şenol Sosyal Medya Kullanıyor Mu?

Esra Erol Şenol Bey ekrandaki güldüren ve eğlendiren hareketleri sebebi ile sosyal medyada da fenomen olmuş durumda. Sevenleri tarafından Esra Erol Şenol instagram hesabı var mı diye merak edilmekte.

Evlendirme programlarında prensip olarak hiçbir adayın sosyal medya hesapları açıklanmadığı için Şenol Bey’in de instagram hesabı açıklanmamaktadır. Ancak programda yayınlanmasa da Esra Erol Şenol Türkmen’in resmi instagram hesabı bulunmakta. Sevenleri ve hayranları senolturkmenn kullanıcı adı ile instagramda arama yaparak, Şenol Türkmen’in resmi hesabına ulaşabilirler.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain