Menu

Esra Erol Samira Kimdir Nereli Ve Kaç Yaşında?

esra-erol-samira
Evlilik programı denilince ekranların aranan yüzleri arasında yer alan Esra Erol çok uzun zamandan beri evlilik programı formatı ile izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.

Başarılı sunuculuğu ile reytinglerde izlenme rekorları kıran program talipleri ile de gündemden düşmemektedir. Kimi zaman eğlenceli dakikaların yaşandığı stüdyoda kimi zaman duygusal anlara da rastlamak mümkündür.

Tartışmaların da eksik olmadığı yarışma programının locadaki isimlerinden biri de Samira Hanım’dır. 28 yaşında olan Samira Hanım Azerbaycanlıdır. Daha önce bir evlilik yapan ve bu evliliğinden bir çocuk dünyaya getiren Samira Hanım Antalya’da ikamet etmektedir.

Esra Erol Samira Hanım’ın Kriterleri Nelerdir?

Sessizliği ile dikkatleri çeken locadaki adaylardan Samira kendisi için en uygun adayı beklemektedir. 28 yaşında ve daha önce bir defa evlilik yapmış olan Samira Azerbaycan ve Türkiye’deki taliplerini beklemektedir. Kendisinin de daha önce evlilik yapmış olması nedeni ile evlenmiş ve küçük çocuğu olan biri ile görüşebileceğini ifade eden Samira taliplerinde dürüstlüğe önem veren isimlerden biri aynı zamanda.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain